zdravotní gastro bíla | ochranné pomůcky

 
K+K Pindurová Jana
 
Registrace
 
 
 

Na úvod » Obuv » zdravotní gastro bíla

Vyhledávání
 
 
 

zdravotní gastro bíla

 
 
Wibram Leo

Wibram Leo

Pracovní obuv kotníková"Wibram Leo" bílá celokožená,podšívka textilní,podešev z PVC odolná oleji a ropným produktům.vhodná do  náročných provozů.

399 Kč / pár
bez DPH
Wibram Ivo

Wibram Ivo

Pracovní obuv kotníková"Wibram Ivo" bílá celokožená,podšívka textilní,podešev z termoplastického kaučuku,s protiskluzovým dezénem.do nanáročného prostředí.

427 Kč / pár
bez DPH
Toni bílá

Toni bílá

Obuv pracovní kotníková"Toni"bílá celokožená,hydrofobná,stélka a podšívka Cambrelle s vynikající absorcí,podešev prošitá ze směsi kaučuku/PVC,odolná proti pohonným hmotám.

414 Kč / pár
bez DPH
Toni bílá Winter

Toni bílá Winter

Obuv pracovní kotníková"Toni"bílá Winter celokožená,hydrofobná,stélka a podšívka Cambrelle s vynikající absorcí,podešev prošitá ze směsi kaučuku/PVC,odolná proti pohonným hmotám.

444 Kč / pár
bez DPH
Roko bílá

Roko bílá

Obuv pracovní kotníková"Roko"bílá celokožená,hydrofobná,stélka a podšívka Cambrelle s vynikající absorcí,podešev  šedá prošitá ze směsi kaučuku/PVC,odolná proti pohonným hmotám.

414 Kč / pár
bez DPH
Obuv kotníková Sanitary S1

Obuv kotníková Sanitary S1

Pracovní obuv kotníková " Sanitary S1 " s ocelovou tužinkou ve špičce,svršek ze speciálního voděodolného materiálu,podešev odolná proti pohonným hmotám,antistatická.

599,90 Kč / pár
bez DPH
polobotka Wibram bílá,

polobotka Wibram bílá,

Pracovní polobotka"Wibram"bílá,svršek z usně,podšívka  a stélka Cambrelle,podešev z termoplastického kaučuku,s protiskluzovým dezénem.(lanová podešev)

393 Kč / pár
bez DPH
Jokio bílá

Jokio bílá

Obuv pracovní polobotka"Jokio"bílá celokožená,hydrofobná,stélka a podšívka Cambrelle s vynikající absorcí,podešev šedá prošitá ze směsi kaučuku/PVC,odolná proti pohonným hmotám.

399 Kč / pár
bez DPH
Aragon 02

Aragon 02

Obuv pracovní polobotka"Aragon 02" z lícové hydrofobní usně,v šíři 2,00-2,2mm ,podšívka Cambrelle,prodyšná s výbornou absorcí,anatomicky vkládací stélka,antibakteriální,podešev Cargo PU2D

639 Kč / pár
bez DPH
René bílá

René bílá

Pracovní obuv polobotka René bílá celokožená,podšívka a stélka Cambrele,podešev z termoplastického kaučuku,s protiskluzovým dezénem.do nanáročného prostředí.

393 Kč / pár
bez DPH
Roni

Roni

Pracovní polobotka"Roni" perforovoný bílý,svršek z usně,podšívka  a stélka Cambrelle, na suchý zip,podešev z termoplastického kaučuku,s protiskluzovým dezénem.(lanová podešev)

499 Kč / pár
bez DPH
Keno bílá

Keno bílá

Obuv pracovní polobotka"Keno"bílá perforovaná svršek z usně,hydrofobná,stélka Cambrelle s vynikající absorcí,podešev prošitá ze směsi kaučuku/PVC,odolná proti pohonným hmotám.

424 Kč / pár
bez DPH
 
Výsledky 1 - 12 z 33 [Celkem stránek: 3]